Logotypy AliveCor® i Telemedycyna Polska, Oficjalny Dystrybutor.
Szukaj

Artykuły w tej sekcji:

Czy będę musiał płacić za wynik każdego EKG?

Nie, każdy zapis EKG otrzymuje automatyczny i natychmiastowy wynik oceniony przez algorytmy sztucznej inteligencji. Może ono dostarczyć wyniki takie jak Możliwe Migotanie Przedsionków, Normalne Rytm Zatokowy, Bradykardia i Tachykardia. 

Subskrypcja nie jest potrzebna do przeprowadzania pomiarów EKG i otrzymywania wyników opisanych przez podstawowe algorytmy firmy AliveCor. 

Oferujemy opcjonalną usługę dodatkowego wysłania Twojego EKG do naszego Centrum Telemedycznego działającego 24/7 oraz przeglądu przez lekarzy, gdzie Twoje EKG zostanie opisane przez personel medyczny. Lekarze mogą zidentyfikować znacznie więcej zaburzeń rytmu serca niż algorytmy AliveCor. 

Funkcjonalność taką na rynku polskim oferuje firma Telemedycyna Polska. Więcej informacji o usłudze dostępnych jest na serwisie MojKardiolog.pl: https://mojkardiolog.pl/pages/mojkardiolog 

Nadal nie masz odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoich potrzebach, a my pomoże Ci dobrać produkt i usługi

Logotypy AliveCor® i Telemedycyna Polska, Oficjalny Dystrybutor.

Strona przeznaczona dla profesjonalistów medycznych

Treści i materiały zawarte na niniejszej stronie internetowej dedykowane dla profesjonalistów – osób wykonujących zawody medyczne, prowadzących lub zarządzających podmiotami wykonującymi działalność leczniczą, osób i podmiotów zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie sprzedaży prezentowanych wyrobów medycznych lub wykorzystania ich w prowadzonej działalności. Treści nie są skierowane do publicznej wiadomości. Klikając w okno poniżej potwierdzasz, że jesteś jedną z wyżej wymienionych osób.