Logotypy AliveCor® i Telemedycyna Polska, Oficjalny Dystrybutor.
Szukaj

Artykuły w tej sekcji:

Czy potrzebuję kodu od mojego lekarza?

Kod od lekarza nie jest potrzebny do utworzenia konta Kardia. 

Kody lekarzy w aplikacji Kardia służą do nawiązywania połączeń z lekarzami korzystającymi z naszego produktu. W takim wypadku lekarz ma stały dostęp do wykonywanych badań EKG (może w trybie rzeczywistym je analizować i monitorować Pacjenta) oraz w aplikacji będą uruchomione dodatkowe algorytmy. 

Funkcjonalność taką na rynku polskim oferuje firma Telemedycyna Polska. Więcej informacji o usłudze dostępnych jest na serwisie MojKardiolog.pl: https://mojkardiolog.pl/pages/mojkardiolog  

Jeśli nie wiesz o posiadaniu kodu, prawdopodobnie go nie masz i możesz zacząć korzystać z aplikacji Kardia oraz uczyć się, jak nagrywać EKG za pomocą KardiaMobile. 

Nadal nie masz odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoich potrzebach, a my pomoże Ci dobrać produkt i usługi

Logotypy AliveCor® i Telemedycyna Polska, Oficjalny Dystrybutor.

Strona przeznaczona dla profesjonalistów medycznych

Treści i materiały zawarte na niniejszej stronie internetowej dedykowane dla profesjonalistów – osób wykonujących zawody medyczne, prowadzących lub zarządzających podmiotami wykonującymi działalność leczniczą, osób i podmiotów zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie sprzedaży prezentowanych wyrobów medycznych lub wykorzystania ich w prowadzonej działalności. Treści nie są skierowane do publicznej wiadomości. Klikając w okno poniżej potwierdzasz, że jesteś jedną z wyżej wymienionych osób.