Logotypy AliveCor® i Telemedycyna Polska, Oficjalny Dystrybutor.
Szukaj

Artykuły w tej sekcji:

Jak wykonać moje pierwsze EKG?

Po ukończeniu konfiguracji konta, gdy będziesz chciał/chciała nagrać swoje pierwsze EKG. 

Dla KardiaMobile, otwórz aplikację na telefonie i dotknij „Wykonaj badanie EKG”, a następnie wybierz KardiaMobile jako urządzenie do nagrywania. Przejdź dalej do momentu, gdy zostaniesz poproszony o rozpoczęcie nagrywania. 

Gdy będziesz gotowy, umieść palec wskazujący i środkowy z każdej ręki na elektrodach, aby uruchomić licznik czasu. Nie ruszaj się, aż odliczanie się zakończy i nagranie będzie gotowe. 

Jeśli nosisz aparaty słuchowe, upewnij się, że są wyłączone podczas nagrywania. Kiedy zostaniesz poproszony o obrócenie telefonu, upewnij się, że dolna część ekranu telefonu znajduje się przy Twojej prawej ręce, a górna część ekranu telefonu przy lewej ręce.

Nadal nie masz odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoich potrzebach, a my pomoże Ci dobrać produkt i usługi

Logotypy AliveCor® i Telemedycyna Polska, Oficjalny Dystrybutor.

Strona przeznaczona dla profesjonalistów medycznych

Treści i materiały zawarte na niniejszej stronie internetowej dedykowane dla profesjonalistów – osób wykonujących zawody medyczne, prowadzących lub zarządzających podmiotami wykonującymi działalność leczniczą, osób i podmiotów zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie sprzedaży prezentowanych wyrobów medycznych lub wykorzystania ich w prowadzonej działalności. Treści nie są skierowane do publicznej wiadomości. Klikając w okno poniżej potwierdzasz, że jesteś jedną z wyżej wymienionych osób.